biuro@metal-guma.pl

kom. 504 235 565
kom. 534-235-501
tel. 74 845 33 90

Oferta wyrobów gumowych

Wibroizolatory

Wszelkie drgania, zakłócenia i dźwięki są zatrzymywane przez nasze wibroizolatory. Dzięki wykorzystaniu najlepszych materiałów przy ich produkcji, sprawdzą się na każdej maszynie przemysłowej. Stosujemy różne mieszanki gumowe, w zależności od potrzeb. Izolatory produkujemy w typie od A do E. Wykonujemy również realizacje niestandardowe na zlecenie.

Wyroby gumowo-metalowe

Odboje, uszczelniacze, podkładki, wkładki do sprzęgła, przelotki, koła, membrany, osłony, detale łączące czy przyssawki silikonowe – to tylko część wyrobów gumowo-metalowych, które wykonujemy. Do produkcji wybieramy materiały odporne na działanie wysokich i niskich temperatur, olejów, zasad, kwasów czy smarów - w zależności od potrzeb.

Sprzęgła gumowe

Produkujemy wytrzymałe sprzęgła gumowe (także z dodatkiem elementów metalowych), które sprawdzą się w rozmaitych maszynach budowlanych, przemysłowych czy też w pompach wodnych i innych, specjalistycznych urządzeniach. Na zlecenie wykonujemy również realizacje niestandardowe, odpowiadające wymaganiom i specyfikacji maszyn.

Amortyzatory gumowe

Wykorzystujemy jedynie najlepsze mieszanki kauczukowe w produkcji naszych amortyzatorów gumowych, dzięki temu mamy pewność o ich wysokiej jakości i efektywności. Elementy te pozwalają zmniejszać wszelkie drgania powodowane działaniem maszyn, co przekłada się na ich dłuższą żywotność. Oferowane części najlepiej sprawdzą się w rozmaitych silnikach, maszynach i wentylatorach.

Uszczelki gumowe, oringi, simeringi

Realizujemy zamówienia na uszczelki gumowe, oringi i simeringi z najlepszymi parametrami mechanicznymi i o każdym kształcie czy przekroju. Podejmujemy się produkcji materiałów gładkich, porowatych, okrągłych, wielokątnych, oraz niestandardowych, np. jako połączenie kilku różnych materiałów czy o wyglądzie sznurków.

Kule gumowe

Produkty te możemy wykonać zgodnie z podanymi wymaganiami dotyczącymi parametrów i wielkości. Wytwarzamy m.in. kule gumowe, z dodatkiem metalu, silikonowe, kauczukowe, ze specjalnymi otworami montażowymi oraz wykonane ze specyficznych materiałów, do niestandardowych użyć. Produkty świetnie sprawdzą się w różnych, specjalistycznych maszynach.

Blachy perforowane

Realizujemy profesjonalną usługę perforacji, czyli precyzyjnego wykonywania otworów w ściśle określonych miejscach. Możemy wykonać usługę na własnych, nierdzewnych materiałach lub na blachach nam przesłanych. Wykonujemy nawet duże i skomplikowane zamówienia na rozmaite, wymagające precyzji wzory.

Podkładki nierdzewne

Na podstawie schematów i odpowiedniej dokumentacji, produkujemy podkładki nierdzewne oraz części z różnych metali. Wykonujemy elementy m.in. ze stali (także nierdzewnej), miedzi oraz mosiądzu. Części tworzymy o różnych kształtach i rozmiarach – zamówienia realizujemy także na nietypowe i jedyne w swoim rodzaju elementy.

Kontakt

 

Sklep